wtorek, 27 września 2011

Normalny, katolicki kalendarz na AD 2012

Z redakcyjnej poczty:

Czcigodni Księża,
Szanowni Państwo,

Niniejszym chcę za zaprezentować wstępny projekt kalendarza książkowego z tradycyjnym układem świąt na 2012 rok. To, czy zostanie on wydrukowany zależy od Was. Ponieważ nie udało się pozyskać inwestora, zbieramy chętnych. Maksymalna cena to 36 zł przy nakładzie 1000 egzemplarzy. Przy mniejszym nakładzie, cena jest o wiele wyższa.

Chcemy, by nasz kalendarz nie był tylko zwykłym planerem, ale też oferował strawę duchową. Stąd na karcie każdego dnia będzie można przeczytać fragment Katechizmu kard. Gasparriego lub “Dziejów duszy” św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Każdy dzień świąteczny opatrzony będzie rozważaniem. Kalendarz będzie miał format A5 w układzie dziennym, oprawę skóropodobną oraz estetyczny i funkcjonalny układ graficzny.

Proszę więc o zgłoszenia (proszę podać ilość sztuk) na adres mejlowy:
tradycyjnekalendarze@gmail.com
Mam nadzieję, że uda nam się

Serdecznie pozdrawiam,
z Panem Bogiem,

Marzena Anna Wójtowicz
koordynator projektu
Jak widać, kalendarz będzie oparty na normalnym, katolickim kalendarzu liturgicznym - wersja 1962, w którym każdy rok jest AD zamiast ABC. Nasza redakcja zamawia niniejszym 10 sztuk i liczy, że PT Czytelnicy KNO dołożą swoje cegiełki do tego zbożnego dzieła. AMDG!