czwartek, 22 czerwca 2006

Duchowość Szamańska

Jak donosi serwis Renew America, w biuletynie parafialnym parafii NMP Stolicy Mądrości (sic!) w Park Ridge (Illinois, USA) ks. Michał Wanda (na zdjęciu) zorganizował w dniu 06.06.2006 wykład pt "Duchowość szamańska". Oto treść zaproszenia:

Odkryj Ogród Edenu!
Odwiedź swoich przodków!

Możesz zrobić to wszystko nie ruszając się z zacisznej sali Centrum Parafialnego!

Przyjdź na spotkanie z ks. Michałem aby poznać pierwotną duchowość szamańską! Szamanizm nie jest religią ani kultem. Jest duchową metodologią tak starą jak sama ludzkość. Zarówno Biblia jak i duchowość tradycji katolickiej ma swoje korzenie w szamanizmie, jednakże ludzkość dawno temu zapomniała o tej pierwotnej duchowości.

Ksiądz Michał będzie uczyć podstaw duchowości szamańskiej: kosmologii duchowej, stymulacji dźwiękiem, podróży poza własnym ciałem, współpracy z duchami i uzdrawiania - wszystko z tak katolickiej perspektywy, że nawet sam Papież czułby się zaszczycony spoczęciem obok ciebie na podłodze, aby odzyskać utraconą siłę zwierzęcą!

Dla większości ludzi taka medytacja jest wygodniejsza w pozycji leżącej, więc jeśli chcesz, to przynieś ze sobą koc lub matę. Przynieś również kartkę i coś do pisania, aby spisać swoje wrażenia...

Ostrzegamy - parafia NMP Stolicy Mądrości znajduje się w "pełnej łączności"!