wtorek, 8 grudnia 2015

Pomoc dla Kościoła w Azji

z redakcyjnej poczty:

Drodzy Wierni,
Po powodziach spowodowanych przez ulewne deszcze, które miały miejsce w mieście Madras i okolicach (deszcze trwały nieprzerwanie przez 10 dni), warunki społeczeństwa (6,000,000 mieszkańców) stają się coraz trudniejsze i niebezpieczne dla zdrowia. Jeden z naszych wiernych, Marylin Venkatesh, napisał, że ludzie są przerażeni. Utrzymująca się woda i nie wywiezione śmieci zaczynają powodować epidemie. Miasto jest sparaliżowane, lotnisko jest zamknięte, problemy z dostawami wciąż się pogarszają.
Wierni z naszej kaplicy św. Antoniego z Padwy są również dotknięci i proszą o Wasze modlitwy i moralne wsparcie. Ponieważ żyją oni w biedzie, trudno będzie im odbudować szkody, jakie powódź spowodowała w ich domach.
Jeśli chcielibyście im pomóc i przekazać donację, proszę o kontakt z azjatyckim przeoratem: district@sspxasia.com, można też wysłać czek do Generalnego Domu FSSPX (Schloss Schwandegg, CH-6313 Menzingen) lub do Centrali Dystryktu w Azji: Priory Saint Pius X, 286 Upper Thomson Road, 574402 Singapur
Z wyrazami podziękowania w imieniu wiernych z Madrasu, szczególnie za Wasze gorliwe modlitwy.
Ks. Karol Stehlin - Przełożony Dystryktu w Azji

Darowizny można również przekazywać przelewem na konta FSSPX w Polsce:
http://www.piusx.org.pl/darowizny

Bóg zapłać za hojność i ofiarność dla naszych bliźnich z Azji