środa, 23 kwietnia 2008

Zmiany w diakonii ewangelizacji

Niedawno pisaliśmy o "diakon" Gosi Juźwin. Jak zwykle wywołaliśmy małą ruchawkę i na stronie "diakonii ewangelizacji" zaszły zmiany. Stara strona (kopia w guglownicy, powinna jeszcze kilka dni podziałać) poszła w niwecz, zaś nową stronę rozpoczyna nagłówek:

diakonia ewangelizacji
Małgorzata Juźwin
– animator grupy ewangelizacyjnej

niestety wystarczy przewinąć stronę nieco niżej, gdzie nadal straszy...

Gosia Juźwin - diakon ewangelizacji
wykształcenie – wyższe
zawód - nauczyciel...

i tak dalej

Oj, coś halelujaczycy nie odrobili zadania domowego. Znaczy odrobili je po łebkach. Ale grunt, że pani Gosia nam nagle wydoroślała na Małgorzatę. (konterfekt obok pochodzi z ogólnodostępnej galerii pani Małgorzatu Juźwin, zamieszczonej w serwisie Nasza Klasa)

Przy okazji informujemy, że we wspólnocie znaleźliśmy kolejnych "diakonów" - uzurpatorów:

Diakon: Jacek Geremesz - Proszę go nie degradować do animatora! Ponieważ zajmuje się muzyką, może zostać np. głównym akustykiem.

Diakon: Magda Podsiadło - może koordynator ds. modlitwy wstawienniczej?

------

Aktualizacja - 24.04.2008 godz. 20:16

Halelujanie czytają nas bardzo uważnie - Ze strony ostatecznie zniknęła Gosia - "diakon", "diakon" Jacek Geremesz został właśnie zdegradowany do "lidera", a "diakon" Magda Podsiadło - do "animatora grupy" :-) W kilku miejscach zamieniono również rzeczownik "diakonia" na bardziej odpowiadający rzeczywistości: "grupa".

Teraz jeszcze tylko pozmieniać konsekwentnie do końca te pretensjonalne "diakonie" na "grupy" i będzie git! Git szabes! (w końcu mamy piątek wieczór ;-)