wtorek, 4 października 2011

msza święta z udziałem zwierząt towarzyszących

Na adres redakcji nadesłano maila:

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym odbędzie się msza święta z udziałem zwierząt towarzyszących. Redakcja miesięcznika "Cztery Łapy" wraz z parafią im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie, zapraszają na ul. Kokosową 12 o godzinie 19.00. Przypomnijmy, że idea mszy ze zwierzętami pochodzi od św. Franciszka, patrona ekologów i miłośnika całego stworzenia. Poprzez obcowanie ze zwierzętami i całą przyrodą możemy uczyć się wrażliwości, wzajemnej miłości oraz szacunku do życia.
Swój udział w mszy zapowiedzieli również znani i lubiani miłośnicy zwierząt, m. in.: Radek Brzózka, Dariusz Jakubowski, Majka Jeżowska, Elżbieta Jędrzejewska, Marek Siudym, Agnieszka Suchora i Krzysztof Kowalewski oraz Ewa Złotowska i Marek Frąckowiak. W tym roku redakcja "Czterech Łap" postanowiła zorganizować po mszy dodatkowe atrakcje w postaci konkursów dla właścicieli i ich pupili. Chętni będą mogli wziąć udział w licznych konkurencjach, m. in.: na najmniejsze i największe zwierzę.

Sponsorami nagród dla uczestników konkursów są firmy: Bosch, Dermapharm, Biowet Puławy, Tetra. Akcję wspiera medialnie Radio VOX FM.