wtorek, 25 lutego 2014

Dlaczego Kroniki Novus Ordo nie ma na Facebooku?

Odpowiedź: Strona nadal sobie jest, ale się nie wyświetla, bo tak zadecydowałem w ubiegłym roku. Nadal mam nad nią pełną kontrolę i w każdej chwili mogę ją ponownie opublikować. Tylko nie chcę.


Wszelkie pogłoski o tym, że została zablokowana przez administrację Facebooka rozsiewane przez niedoinformowanych współpracowników katolickich środków masowego rażenia przekazem są fałszywe i bezpodstawne. Nie wierzcie kłamczuchom.

Zrzut fragmentu ekranu z publicznie dostępnej strony w portalu społecznościowym Facebook

Pan Łukasz jest dziennikarzem przemyskiego radia "Fara", studentem UMCS, przyszłym politologiem i prawnikiem kanonistą. Jak na współpracownika katolickiej rozgłośni, obmawianie bliźnich idzie mu całkiem nieźle. Może ktoś z Redakcji radia przypomni mu brzmienie ósmego Przykazania Bożego, bo chyba zapomniał...

Pan Łukasz, zapewne przytłoczony nadspodziewaną popularnością, przed chwilą zablokował osobom postronnym dostęp do swojego bloga (a więc potrafi przeczytać instrukcję obsługi serwisu blogger.com - gratulujemy!). Na szczęście w Googlu jeszcze przez kilka dni będzie dostępna publicznie jego kopia. Motto umieszczone w nagłówku bloga powala na kolana:

Zrzut ekranu z serwisu  google.pl